S bublinkovou fólií získáte spolehlivého přítele do domácnosti


Univerzální balicí materiál pro stěhování

Většina stěhovacích procedur vyžaduje balení věcí do kartonových krabic. Někteří lidé stále sází na staré noviny a časopisy, ale ty špiní a zapáchají. Bublinková fólie je v tomto směru výrazně výhodnější, můžete do ní zabalit i potraviny, velmi dobře chrání před poškozením i sklo a porcelán a lze ji využít i jako výplňový materiál. Vyplatí se mít doma fólii navinutou v roli a bude-li třeba něco někdy zabalit, jen po ní sáhnete. Vydrží vám doma v garáži nebo ve sklepě i několik desítek let, ož se vůbec neprojeví na její životnosti. Fólie je navíc levná a dobře dostupná.

bublinková fólie

Fólie při rekonstrukci bytu

Chystáte se rekonstruovat byt nebo rodinný dům a očekáváte spoustu stavebních prací zejména v interiéru? Pak by se vám tu mohla bublinková fólie k některým účelům náramně hodit:

Otvor v okně po vybourání starých rámů – měníte v domě okna a potřebujete nejprve vyzdít jednu špaletu, abyste otvor přizpůsobili rozměrům nových oken? Pak se vám tu fólie s bublinkami může hodit pro dočasné zakrytí okenního otvoru, než vytvrdne malta a bude se moci nové okno vsadit na své místo.

fólie s bublinkami

Zakrývání svítidel – když probíhají v domě stavební nebo malířské práce, není nutné vždy demontovat stropní svítidla, například velké a těžké skleněné či křišťálové lustry, které jsou velmi těžké, a s nimiž je také obtížná manipulace. Svítidla postačí potáhnout několika vrstvami bublinkové fólie https://www.balteto.cz/bublinove-folie/, které je budou dostatečně chránit před mechanickým poškozením při náhodném kontaktu se štaflemi, malířským válečkem, štětkou apod.

Fólie na podlaze při škrábání malby – když se odstraňuje stará malba, odpadává na podlahu vlhké jemné bláto, a to je pak obtížné odstranit. Když na podlahu položíte dvě vrstvy bublinkové fólie, budete mít dostačující ochrannou vrstvu. Starou malbu necháte na zahradě vyschnout, z fólie jí vyklepáte a fólii pak můžete uschovat pro příští malování.