Pohodlí

Tohle je spíše téma pro ženy. Někdy je to opravdu choulostivé a taky je pravda že ne rády o tom moc mluvíme. Je to pro nás někdy opravdu nepříjemné. Jsme náladové a taky unavené. Někteří muži tohle nechápou, ale naštěstí jsou tu i takový, kteří nás v takových chvílí podpoří a nechají nám prostor. Menstruaci projde každá zdravá žena, většinou se objevuje už od 12 let. Takže nejčastěji u dospívajících dívek. A tak jsem to měla i já. No můžete mi věřit, že to pro mě nebyl nikdy ten pravý šálek čaje a každý měsíc jsem z toho byla nešťastná. Nakupovat hygienické pomůcky a pokaždé si dávat pozor, aby se i náhodou na kalhotách neudělala krvavá skvrna.

menstruace

To byla moje noční můra. Naštěstí se to nikdy nepodařilo, ale člověk nikdy neví. Nakonec se na trhu ukázali další nové hygienické pomůcky jako je například menstruační kalíšek. No byla jsem toho odpůrce, je to pro mě něco nechutného. Ale nakonec jsem ho vyzkoušela a nemohla jsem si ho vynachválit, tak že jsem byla opravdu spokojená. A jak jde doba do předu, tak nápady se jen trh může přetrhnout. Úplnou náhodou jsem narazila na stránku, kde prodávají menstruační kalhotky. No můj údiv byl asi takový, jak asi takové kalhotky můžou fungovat a zda jsou opravdu důvěryhodné.

menstruace

Tak jsem si je objednala a netrpělivě čekala až přijdou domů. No jenom co se nestalo. Menstruace nedorazila, jelikož jsem otěhotněla, a tak jsem kalhotky nemohla vyzkoušet. Ale hned jak byla ta možnost, tak jsem neotálela a kalhotky konečně vyzkoušela a můžu vám říct, že jsem byla zklamaná, že je někdo nevynalezl už dřív. Neskutečné pohodlí, které mi kalhotky dali, jsem vůbec o menstruaci nevěděla. Tak že můžu s klidným srcem napsat recenzi menstruační kalhotky, protože je mám odzkoušené a jsem opravdu maximálně spokojená a už mám objednané další. Pokud o menstruačních kalhotkách přemýšlíte, tak určitě když si je objednáte tak nebudete litovat.