Nejen rpro reprezentaci


Jako podnikatel nebo manažer ve vysoké funkci musíte vystupovat před svými obchodními partnery jako profesionál, stejně tak před svými zákazníky. Budete trávit spoustu času na cestách a přiznejme si to, čas, kdy musíte řídit svoje auto, to je ztracený čas, kdy jste mohli vyřizovat hromadu telefonátů nebo e-mailů. Jenže jak tohle efektivně vyřešit, když vaši obchodní partneři mají sídlo mimo město nebo s nimi máte domluvenou obchodní schůzku na odlehlejším místě, někde v rezortu, kam se jinam než autem nedostanete? Můžete zvolit kombinaci dopravních prostředků.

autopůjčovna

Co využít vlak nebo letadlo, podle toho jak daleká cesta vás čeká? Ve vlaku i v letadle se dá udělat spousta vaší práce, můžete psát zprávy a chystat si prezentace. Ale jak se pak dostat na místo schůzky? No autobusem by to nebylo zrovna reprezentativní, takže tady přichází v úvahu jedinečná autopůjčovna Praha autopujcovna-milan!

Autopůjčovna je přesně to, co potřebujete, abyste vypadali reprezentativně a přitom nemuseli řízením trávit spoustu času, třeba při přejezdu z Košic do Prahy. Autopůjčovna vám připraví vámi vybrané auto v daný čas na smluvené místo. Odpadnou vám veškeré čekací časy, kdy byste čekali na další spoje. Přiletí na letiště a před letištěm už na vás bude čekat auto s natankovanou nádrží, s dálniční známkou, ale hlavně, bude mít platnou technickou prohlídku. Auto bude bezpečné.

autopůjčovna

Podnikání je i o vaši reprezentaci před ostatními podnikateli a zákazníky. Pokud v místě vašeho podnikání jezdíte dosluhující Fabií, nikoho to zajímat nebude, ale pokud byste takovým autem přijeli na obchodní schůzku, bude už první dojem ve váš neprospěch. Půjčit se reprezentativní auto, to je přímo dokonalý obchodní tah. I takovéto maličkosti vám mohou přinést významné obchodní možnosti a nabídky. A to je přece při podnikání to nejdůležitější.