Možná sem jezdíte i vy


Chorvatsko je krásná země s velice bohatou historií a krásnou přírodou i architekturou. A vzhledem k tomu, že se sem dostanete za pár hodin po vlastní ose autem, je jasné, že i dnes to bude velice populární dovolenková destinace. Jet na dovolenou k moři autem by se mohlo zdát jako přežitek, nicméně stále je to ideální řešení pro spoustu lidí. Kdo chce mít jistotu že bude doma za pár hodin kdyby potřeboval odjet rychleji, jen těžko by jel na dovolenou jinak než autem.

dubrovnik chorvatsko

Díky své poloze patří Chorvatsko mezi nejoblíbenější místo pro dovolenou mezi Čechy. Dokládá to hlavně počet prodaných zájezdů do různých částí Chorvatska. Mnozí lidé mají svoje oblíbená místa kam jezdí celé roky, ale pokud chcete projet co nejvíce míst, je ideální jezdit každý rok na jiné místo. Každý rok tak můžete objevovat krásy Chorvatska jinde. V každém případě budete potřebovat ubytování. Jestli je Chorvatsko vaše oblíbená destinace, možná by stálo uvažovat o tom, zda se nepodívat na nemovitosti v Chorvatsku – prodej apartmánů probíhá pořád a je jen na vás zda si nějaký vyberete.

Proč apartmán u moře?
Bydlení u moře můžete mít stálé nebo jen na dovolenou. Je to skvělá investice do nemovitosti, která se vám vrátí. Koupený byt na pláži můžete totiž také pronajímat, díky čemuž budete mít peníze z pronájmu. Přilepšíte rodinnému rozpočtu a budete mít svůj nový, moderní byt. Je to skvělý způsob ukládání peněz, takže pokud jste zvažovali nějakou investici, koupě bytu v Chorvatsku je ideální příležitost.

byty u moře

Proč si vybrat byt přes nás?
Jsme realitní kancelář, která úzce spolupracuje s firmou, která byty staví. Pocházíme z České republiky, což znamená, že nebudete muset shánět tlumočníka. Díky těmto výhodám budete mít snazší přístup k nemovitostem ve slunném Chorvatsku a uvidíte, že si byt u moře okamžitě zamilujete.