Milovaná zvářátka

Všichni víme, že láska má opravdu mnoho podob. A ta největší, jaká láska může být, tak je to asi láska k dítěti anebo láska ke svým rodičům nebo partnerovi či rodině obecně. Abych pravdu řekla, tak já jsem byla velice překvapená, když mi můj přítel řekl, že miluje svou rodinu opravdu nadevše a nejvíc na celém světě. A opravdu mě to potěšilo a zahřálo mě to u srdce, protože můj přítel velice nerad dává najevo své city a podobně, takže mi to potěšilo opravdu dvojnásob. Já bych se ale v tomto článku chtěla nejvíce věnovat tomu, když lidé milují svá zvířata.

Moračata jsou kontaktní.

Vzpomínám si na sebe, že když jsem byla malá tak jsem měla dva malé křečky. Ani nevíte, jak jsem tyto dva křečky zbožňovala. A podle mého názoru to dělá asi každé dítě, když je malé a má doma nějaké zvíře. Nebo mi ukažte na nějaké dítě, které si pořídí od rodičů nějaké zvířátko a potom ho nemá vůbec rádo. Takové děti jsem ani neexistují, protože znám také svou mladší sestru, která je o sedm let mladší než já, tak ta taky jako dítě měla své oblíbené zvířátko. A bylo to krásné malinkaté morčátko. A nikdy také nezapomenu na ten fakt, když moje sestra byla z toho asi týden špatná, když jí její morčátko zemřelo. 

Morčata máme i nyní.

Morčátko bohužel nějak onemocnělo a už nešlo ani u veterináře zachránit. Tady jde alespoň vidět, že i láska ke zvířeti je tak silná, že může zasáhnout opravdu hluboko. A to hlavně dítě, když je dítě na to zvíře fixované a má ho třeba už dlouho, tak je potom velice smutné, když se dítě musí rozloučit se svým mrtvým zvířecím kamarádem. Věřte mi, ale i zvíře dokáže milovat. Například u delfínů je to jistě prokázáno, že delfín dokáže milovat. Jak svého druha, tak i člověka, pokud delfín žije v zajetí. Navíc je také známo, že delfíni jsou velmi inteligentní zvířata. Ale jistě je plno chytrých zvířat na celém světě, které dokáží také milovat.