Menší prostor, stejný komfort


Slyšeli jste někdy o tiny house?
Jsou to česky mini domky, a těší se opravdu velké popularitě v zahraničí. I u nás už si získávají svoje první příznivce. Jsou to opravdu malé domy, pro které jsou charakteristické malé zastavěné plochy a podvozek na kolech. Mini domek je ideální bydlení pro jednotlivce, mladé páry, ale stále častěji v nich najdete i rodiny s dětmi. Jsou totiž cenově dostupné, a to je hlavní důvod, proč si je kupuje stále více lidí. Cena takového domku se pohybuje zhruba od 500 tisíc korun, a finančně na něj dosáhne opravdu každý.

tiny house

Nebojte se toho
Podívejte se na náš web, kde najdete spoustu informací ohledně tiny housů, a kde se můžete podívat i na fotografie a videa pro vaši lepší představu. Bydlet v takovém domě rozhodně není ostuda, protože v zahraničí je to dnes běžný typ bydlení. Už mnoho let za sebou jsou problémy s bydlením nejen u nás, ale i v zahraničí. Stále více půdy i staveb skupují developeři a bohatí investoři za účelem pronajímání. Jenže kdo chce bydlet v moderním domě nebo bytě, musí potom platit opravdu vysoké nájemné nebo velkou hypotéku. A právě mini domky jsou ideálním řešením, jak z této situace ven.

Jestli vás koncept mini domku zaujal a chcete vědět jak probíhá tiny house prodej, podívejte se na náš web, kde se dozvíte všechno co potřebujete vědět.

peníze bydlení

I když jde o skutečně malou zastavěnou plochu, v domě najdete všechno. Můžete se těšit na moderní design, spoustu světla a také na to, že jde o celoroční bydlení díky elektřině, vodě, a zateplení. Domy mají i svůj zdroj tepla, takže v něm můžete být po celý rok. Najdete v nich i vybavení pro celou rodinu – nejen koupelnu a wc, ale i kuchyni a místo pro spánek. Mini domky si zamilovalo už hodně lidí, možná i vy budete jedním z nich, až uvidíte, že jde o normální dům, který nestojí miliony korun.