Konečně si můžete dovolit šaty s odhalenými zády

Věčná škoda je společenských šatů a rób, které jsou naprosto fantastické a krásné, ale vy si je nikdy neoblečete, protože jste doposud nebyla schopna najít tu správnou podprsenku pod ně, a neoblékat si pod ně žádnou podprsenku, to si je raději nevezmete vůbec, viďte?? Ale to je věčná škoda, jak uvádíme, protože by vám jisto jistě slušely. Pojďte se tedy s námi podívat na inovativní novinku, ze které budete naprosto paf a vaše poprsí také!

saty

Slyšela jste už někdy o produktu jakým je neviditelný podprsenka? Že se vám tato dvě spojení nezdají, že by to šlo dohromady? Ale ano, je tomu skutečně tak. Už nebudete muset dávat sbohem šatům, které mají hluboký výstřih nebo odhalená záda, ale budete si je moci ponechat, dokonce si je i vzít na sebe! Tento produkt vyřeší vaše starosti, a navíc vám vytvoří tak krásný dekolt a pozvedne vaše poprsí do polohy, které si budete přát. Jedná se totiž o pásku, Která může dokonale splynout s vaším tělem, kterou si nastříháte dle vašich potřeb a pak si jí jenom lehce zafixujete vaše prsa do polohy, kterou potřebujete, aby vám vytvořila dekolt, ze kterého si všichni sednou na zadek.

vystrih

Jedná se navíc o hypoalergenní a klinicky testovanou pásku, která je pružná, prodyšná, z kvalitního materiálu, bez latexu a je vyráběna ve třech dostupných barvách, podobně, jako jsou vyráběné podprsenky, tělové, bílé a černé. Podívejte se na instruktážní video, dle kterého všechno pochopíte, a budete moci s Lifties začít! Samodržící, spolehlivá a neviditelná, to je ona! Pro všechny tvary a všechny velikosti, takže už bude velmi snadné vyjít na společenskou událost v dokonalé róbě s dokonale vytvarovaným dekoltem, jak jste si to vždycky přála. Vaše sebevědomí stoupne a všechno bude, tak jak má. Ukotvit dekolt na místě můžete také ještě díky oboustranným páskám, díky kterým se nic nehne.