Kde sehnat testosteron, aby to nebyl průšvih


Kde sehnat testosteron? Mnoho lidí si je v dnešní době dobře vědomo, že syntetické léky z lékáren nejsou všemocné, a že jde o produkty z laboratoří. Žádnému člověku se dosud nepodařilo překonat moudrost přírody (Boha či jiných bytostí s vyšším vědomím a schopnostmi), aby dokázal plně ovládnout a pochopit všechny děje v našem organismu. Výroba syntetických preparátů velmi často naráží na nepříjemné, a někdy i nebezpečné vedlejší účinky, a leckdy se stává, že vytloukáte klín klínem, a zatímco jeden problém vyřešíte, jiný nastane.

ženšen list

Toto se vám nemůže přihodit u přírodních látek, tedy například u bylinek, s nimiž si testosteron přirozeně zvýšíte. A nejen to, dojde v první řadě k synergickému působení v těle, kdy se současně s tím vytvoří potřebná hormonální rovnováha, většinou vykolejená v důsledku stresu a nesprávného jídelníčku. Adaptogenní bylinky se užívají bez lékařského předpisu, protože jejich případné, spíše vzácné vedlejší účinky, jsou při správném dávkování velmi mírné, a nestává se, že by někoho ohrozily na životě. Byliny jsou navíc prověřeny mnoha tisíci roky užívání, lidé je znali již ve starověku a léčili s nimi mnoho zdravotních obtíží.

ženšen kořen

Jednou ze zásadních výhod adaptogenů je jejich univerzalita, například takový Ženšen je znám i pod názvem „Všehoj“, tedy že hojí vše, na co si vzpomenete. Adaptogeny pracují v těle systematicky, spolupracují se všemi tělesnými systémy a udržují je ve správném chodu zejména díky výživným složkám, jsou to vlastně nejvýživnější bylinky v přírodě, co existují, a co lidstvo zná.

Významným důvodem, proč adaptogeny užívat, je i pokles tvorby testosteronu, což se projevuje oslabením nadledvinek, adrenální únavou, zrychleným procesem předčasného stárnutí, únavou, lenivostí, přibíráním na váze, depresemi a úzkostmi, a také nedostatečnou erekcí, nechutí na sex a neschopností kvalitního pohlavního styku.