Dům pro moderní život


Líbí se vám novostavby ve vašem okolí?
Stavebních pozemků už moc není, a tak se část lidí rozhodla, že si koupí starý dům, který srovnají se zemí, aby měli kde stavět. Takové řešení je také možné, protože stavebních pozemků je nedostatek. Nicméně je potřeba počítat s tím, že pokud si zvolíte tuto možnost, celá staveb se vám prodraží až o stovky tisíc korun. Demolice a odvoz suti jsou drahé položky. Proto je vždycky lepší mít k dispozici čistý pozemek, což bohužel není často možné. Jestli máte kde stavět, vyberte si u nás třeba bungalov 5 kk do l. Nabízíme nejen klasické bungalovy ve tvaru čtverce a obdélníku, ale i moderní půdorysy, jako je právě ten do L.

klíč k domu

Každý náš typizovaný projekt si můžete prohlédnout na našem webu. Vyberte si z naší nabídky dřevostavbu nebo zděný dům, a pokud by se náhodou stalo že vám žádný vyhovovat nebude, rádi vám ho upravíme. Také je možné vytvořit vám projekt na míru. Pokud nechcete běhat po úřadech a vyřizovat si stavební povolení, rádi to uděláme za vás. Celý proces stavu tak můžeme výrazně urychlit. Máme zkušenosti v jednání s úřady a díky tomu dokážeme vyřídit povolení rychleji.

peníze dům

Bungalovy jsou velice oblíbené domy, protože většinou jde o přízemní bydlení. Většina lidí che přízemní dům, aby nemuseli chodit po schodech. Pokud i vy chcete mít dům bez schodiště, rozhodněte se pro bungalov. Můžete mít dům samostatný, ale nabízíme i domy s garáží a nebo terasou. Všechny naše domy jsou nízkoenergetické, což znamená, že náklady na jejich provoz nebudou nijak vysoké díky solárním panelům a tepelnému čerpadlu. Postavili jsme už mnoho domů, a dokonce i pro známé osobnosti. I jejich recenze si můžete na našem webu pročíst. Rozhodněte se pro tu správnou stavební firmu, která vám postaví kvalitní novostavbu na klíč rychle a bez zpoždění, které je u staveb časté.