Co jsou to elektronické cigarety


Už vás někdy lákalo vyzkoušet v dnešní době populární elektronickou cigaretu? Právě elektronické cigarety se v dnešní době těší velké oblibě a kouří je jak dospělí, starší lidé, a hlavně i teenageři. Když už dneska potkáte někoho na ulici s klasickou cigaretou se smradlavých kouřem, je to už spíše výjimka. Ač pomalu, tak se klasické cigarety z prodejen vytrácí a jejich popularita klesá. Naproti tomu elektronické cigarety jsou stále čím dál více oblíbené. A upřímně… Kdybych měla svůj názor říct úplně popravdě, tak elektronické cigarety mi přijdou jako daleko schůdnější varianta. A taky mnohem příjemnější.

s

V elektronických cigaretách totiž můžete měnit příchutě a elektronická cigareta příjemně voní I tomu, kdo cigarety nekouří a je abstinent. Naopak oproti tomu klasická cigareta smrdí a akorát obtěžuje okolí. Vím, o čem mluvím, protože já jsem nekuřačka a když někde ucítím klasickou cigaretu, je mi hrozně a vyvolává to ve mně nepříjemné pocity. Zatímco elektronická cigareta je přesný opak. Největší výhoda je, že náplň do elektronické cigarety si můžete zvolit vy sami. A potom si zase snadno příchuť změníte, až tu původní „vykouříte“. To je, co?

s

Dneska už je na světě tolik příchutí, že ani zkušený kuřák elektronické cigarety je nemůže znát. Mezi ty nejznámější asi budou patřit ty typické jako je vanilka, citron, limetka, mango, broskev a podobně. A každá příchuť má něco do sebe a chutná jinak. Moje sestřenice elektronické cigarety kouří, a tak zhruba vím, jak to funguje a už to znám skoro nazpaměť. Sestřenice už vyzkoušely hodně příchutí. Nejvíce ale asi mají rády vanilku a broskev a vlastně se jim ani vůbec nedivím. Vanilka je typická sladká vůně, kterou zbožňuje snad každý a broskev naopak taková osvěžující a příjemná. Inu, jakou příchuť si vyberete je jenom na vás. Tak neváhejte!