Chytré řešení pro vaši maximální spokojenost

Není to u vás doma špatné, ale pořád to není ono? Přemýšlíte nad tím, jak interiér oživit? Jak mu dodat ten pravý šmrnc? Pusťte si do bytu barvy a brzy uvidíte ten rozdíl!
Ovšem když jde o barvy, je třeba přemýšlet. Přece jen, nabarvit stěny a vyměnit různé kousky vybavení dá nejen práci, ale také to spolkne nějaké ty peníze. A proto se vyplatí všechno důkladně uvážit. Navíc, když proměna, tak důkladná! Jinak to nebude stát za to. Takže je jasné, že nesmíte zapomenout ani na detaily!figurka, nabíječka, kabel
K často opomíjeným detailům patří právě zásuvky a vypínače. Tito malí nepostradatelní pomocníci se stali tak automatickou součástí našeho bydlení, že nás ani nenapadne nad nimi více přemýšlet. A ještě je zde jedna věc – odedávna byly na trhu pouze bílé a výjimečně v jiné barvě, takže už to vnímáme jako samozřejmost a ani nás nenapadne, že by přece jen mohli vypadat lépe.

Vždyť i zásuvky a vypínače mohou být barevné!

Ano, je to tak, i tito pomocníci se mohou pěkně vybarvit. Buď je můžete kompletně převléci do stejného hávu, jako je jejich pozadí, se kterým tak dokonale splynou. Anebo je můžete jen zajímavě barevně ozvláštnit tím, že na ně připevníte barevný proužek, který bude ladit s barevným laděním vašeho interiéru. Ať tak či onak, pokud jde o výrobku schneider unica, tak si můžete vybírat!bílý vypínač na stěně
Výrobky schneider z produktové řady unica mají jednu zvláštnost. Sestávají ze dvou dílů – ze strojku a z krycího rámečku. Díky tomuto modulárnímu řešení se vždy pružně přizpůsobí barevnému ladění místnosti, ve které se nacházejí. Zatímco strojek zůstane vždy pevně na místě na zdi, svrchní rámeček můžete měnit dle potřeby. Je to rychlé, levné a výsledek je dokonalý.
Volit můžete z výrobků z řady unica colors Lightpark.cz, kdy měníte jen tenký dekorativní rámeček, anebo z produktů řady unica basic, kdy měníte celý svrchní rámeček.